Tmel epoxidový správkový na kov 27,5 g CEYS

SUPER EPOXI KOV je dvousložkový tmel extra odolný, snadno tvarovatelný, speciálně určený pro spojování, těsnění, výplně a obnovu všech typů kovů (železo, ocel, měď, mosaz, bronz, hliník a všechny typy slitin).

Celý popis
Na dotaz
Není skladem
Garance vrácení zboží
Do 14 dnů
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 3000 Kč

Popis

Tmel na kovy se prohněte jako plastelína, čímž získá stejnou konzistenci jako ocel. Jakmile ztvrdne, je možné ho brousit, vrtat, leštit a natírat. Ztvrdne pod vodou.  Extra rychlý: Ztvrdne během 3 minut. Nesesychá se ani nepraská.  Je vhodný na vyplnění malých prasklin a škvír, přichycení předmětů ke stěně, utěsnění menších úniků v potrubí, radiátorech a nádržích, restaurování a oprav nepřesností, oprav nářadí, rekonstrukce řetězových

 článků apod. 


NÁVOD NA POUŽITÍ

Očistit plochu určenou k opravě a odstranit prach, mastnotu a zbytky oxidace. Uříznout špachtlí, která je součástí balení, potřebné množství ze správkového tmelu a prsty promnout hmotu tak dlouho, dokud nebude mít jednotnou barvu (během hnětení se zvýší teplota tmelu). Nanést a přitlačit na plochu a uhladit špachtlí. Tmel se zcela spojí s kovem, který je určený k opravě. Nechat působit po dobu 10 minut.


MATERIÁLY

kov a jeho aglomeráty


ODOLNOST ZÁTĚŽI:   84 kg/cm2


TEPLOTNÍ ODOLNOST: - 30  -  + 120 oC

Parametry

Obsah 27,5 g

Akce, slevy a novinky

zanechte nám na sebe kontakt a budete informování o novinkách akcích a slevách, které pro vás připravujeme.