Tmel epoxidový správkový 52 g na plast CEYS

SUPER EPOXI PLAST je dvousložkový tmel extra odolný, snadno tvarovatelný, speciálně určený pro přichycení, přilepení, vyplnění, restaurování a opravy plastů.

Celý popis
Na dotaz
Není skladem
Garance vrácení zboží
Do 14 dnů
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 3000 Kč

Popis

SUPER EPOXI PLAST je dvousložkový tmel extra odolný, snadno tvarovatelný, speciálně určený pro přichycení, přilepení, vyplnění, restaurování a opravy plastů. Není vhodný pro polyetylen, polypropylén a teflon.  Pracuje se s ním jako s plastelínou a získá stejnou konzistenci jako plast.  Jakmile ztvrdne, může se brousit, vrtat, leštit a lakovat. Ztvrdne i pod vodou. Extra rychlý:  Ztvrdne během 20 minut. Nezmenšuje svůj objem ani nepraská. Je ideální na připevňování předmětů na zeď, tmelení drobných trhlin v potrubí z PVC, opravu částí interiéru vozů, opravu plastových maket a modelů.  

 

NÁVOD NA POUŽITÍ

Očistit plochu určenou k opravě a odstranit prach, mastnotu a zbytky oxidace. Uříznout špachtlí, která je součástí balení, potřebné množství ze správkového tmelu a prsty promnout hmotu tak dlouho, dokud nebude mít jednotnou barvu (během hnětení se zvýší teplota tmelu). Nanést a přitlačit na plochu a uhladit špachtlí. Tmel se zcela spojí s povrchem, který je určený k opravě. Nechat působit po dobu 20 minut.


MATERIÁLY

PVC, metakrylát, ABS


ODOLNOST ZÁTĚŽI:   80 kg/cm2

TEPLOTNÍ ODOLNOST: - 30  -  + 120 oC

Parametry

Obsah 52 g

Akce, slevy a novinky

zanechte nám na sebe kontakt a budete informování o novinkách akcích a slevách, které pro vás připravujeme.