Lepidlo montážní 100 ml MONTACKCEYS

MONTACK PROFESIONAL 100 ml je montážní lepidlo na bázi neoprenu určené pro upevňování jakéhokoliv druhu materiálu na různé podklady. 

Celý popis
Na dotaz
Není skladem
Garance vrácení zboží
Do 14 dnů
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 3000 Kč

Popis

Upevňuje dřevěné panely nebo desky a jiné stavební materiály určené pro obklady stěn, profilů, podstavců, obrubníků, příček, lišt, překladů, dlaždiček, elektrických krabic a skříní, věšáky, atd. na dřevo, sádru, cement, beton, cihlu, kov, plast, aj. Umožňuje vysokou počáteční přilnavost. Má výborné vyplňovací schopnosti umožňující použití i na nerovné povrchy. Je odolný proti vlhkosti. Spoje jsou pevné a pružné. LEPÍ RYCHLE A TRVALE.


NÁVOD NA POUŽITÍ

Očistit a osušit lepené plochy. Odšroubovat uzávěr a perforovat horní část tuby. Nanést lepidlo v bodech na jednu z lepených ploch. Spojit lehkým tlakem obě plochy v požadované poloze, aby došlo k rovnoměrnému nanesení lepidla. Rozpojit obě plochy a nechat lepidlo odvětrat cca 5-10 minut. Následně spojit obě plochy silným tlakem po dobu několika sekund (popř. pevným poklepáním pomocí gumové palice). Přebytek lepidla odstranit pomocí univerzálního rozpouštědla.  Maximální odolnosti je dosaženo po 24 hodin po aplikaci.


MATERIÁLY

dřevo, kov, plasty, kámen, cihla, beton, sádra, obklady

ODOLNOST  ZÁTĚŽI:   50 kg/cm2

TEPLOTNÍ  ODOLNOST:  - 20 - + 110  oC

Parametry

Obsah 100 ml

Akce, slevy a novinky

zanechte nám na sebe kontakt a budete informování o novinkách akcích a slevách, které pro vás připravujeme.