Páska oboustr. 19mm x 2,5m montážní MONTACKCEYS

MONTACK EXPRESS páska je oboustranná lepicí páska s extrémní počáteční lepicí silou a s vysokou konečnou odolností.

Celý popis
156 Kč
Odesíláme do 24 hodin
+
-
Garance vrácení zboží
Do 14 dnů
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 3000 Kč

Popis

Oboustranná lepicí páska slouží pro připevnění všech materiálů, porézních i neporézních, na různé druhy podkladů, hladké i lehce zdrsněné, v interiéru i exteriéru. Odolává změnám teplot a vlhkosti.

Vhodná pro jednoduché, čisté a okamžité připevňování nekonečné řady předmětů: kabelová vedení, označování, identifikační štítky, bezpečnostní systémy, elektrické rozvaděče, obklady, desky, zrcadla, věšáky, koupelnové a kuchyňské doplňky, … Není vhodná pro polyetylen, polypropylen, PTFE, příliš zdrsněné povrchy, jemné nebo rozpadnuté, ani na povrchy zaprášené nebo nepřilnavé.

100% LEPIDLO S EXTRÉMNÍM POČÁTEČNÍM PŘILNUTÍM a vysoce odolnou síťkou pro posílení.


NÁVOD NA POUŽITÍ

Očistit alkoholem slepované plochy a usušit. Aplikovat pásku na lepený předmět bez dotknutí se lepicí pásky prsty a uříznout. Stlačit dobře pásku a odstranit ochranný film. Spojit v požadované poloze a silně zatlačit.

Pro lepší uchování pásky ji uložte zpět v tomto původním obalu.

DOPORUČENÍ PRO PERFEKTNÍ VÝSLEDEK: Před použitím nepoužívat na lepené plochy leštících čističe. Na nerovných površích naneste pásku po celé ploše a ujistěte se o maximálním kontaktu s povrchem. Nedoporučuje se na vertikální spoje těžší než 5 kg. Doporučená teplota pro aplikaci + 15 oC až 30 oC

Akce, slevy a novinky

zanechte nám na sebe kontakt a budete informování o novinkách akcích a slevách, které pro vás připravujeme.